KLIMATIZÁCIA Oprava, údržba. Vaša klimatizácia je u nás v správnych rukách. Zachovajte si stále chladnú hlavu.
KLAMPIARENSKÉ SLUŽBY V našej dielni dáme Vaše vozidlo opäť do pôvodného stavu. Dôverujte vysokej kvalite našich služieb.
PLATOBNÉ TERMINÁLY U nás môžete platiť vašimi platobnými kartami bez komplikácii.
PREDAJ PNEUMATÍK Výber z rôznych značiek pneumatík môžeme mať v krátkom čase na našom sklade! Možnosť uskladnenia zimných či letných pneumatík. Servis, predaj a výmena.
AUTOUMYVÁRKA Náš autosalón je vybavený bezdotykovou autoumývárkou
NÁHRADNÉ VOZIDLO SERVISU Disponujeme náhradnými vozidlami, vďaka čomu v čase opravy Vášho vozidla zostávate stále mobilný.
NÁHRADNÁ MOBILITA Máme správne riešenie pre Vašu cestu na pracovisko a naspäť - od náhradného vozidla za výhodnú cenu, alebo požičanie vozidla až po zabezpečenie pohodlného odvozu/dovozu.
BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP Vaša predajňa má bezbariérový vstup, na jednotlivé podlažia Vás bezpečne dopraví výťah.
KAVIAREŇ Náš autosalón Vám ponúka príjemné posedenie a oddych v priestoroch kaviarne. K dispozícii pre Vás máme, samozrejme, Wi-Fi.
FINANCOVANIE - PORADŇA Ponúkame Vám tie najlepšie ponuky leasingu a úveru.
VÝMENA SKIEL Sme špecialisti na výmenu Vašeho poškodeného skla.
USKLADNENIE PNEUMATÍK/KOLIES Presúvanie kolies je ťažké, ale nie pre Vás. Aby sme ušetrili Vašu zbytočnú námahu, radi prevezmeme uskladnenie Vašich letných, resp. zimných kolies/pneumatík.
INTERNET Na skrátenie chvíle pri čakaní máme pre našich zákazníkov k dispozícii prístup na internet prostredníctvom Wi-Fi.
PRÍSLUŠENSTVO, PREDAJŇA Pre každého niečo! Máme pre Vás veľký výber položiek s rôznych oblastí: bezpečnosť, komfort, šport, optika, odev a veľa ďaľšieho.
LAKOVŇA V našej moderne zariadenej lakovni používame výhradne vysokokvalitné a ekologické laky. Náš vysokokvalifikovaný personál Vám zaručuje kvalitnú prácu s plnou zárukou.
POISTENIE Náš odborník na poistenie vozidiel rád zodpovie všetky Vaše otázky.